Komnata Wypaczonego Czasu

Go down

Komnata Wypaczonego Czasu

Pisanie by Kronikarz on Pon Cze 17, 2013 7:23 pm

W komnacie tej rządzi się bardzo, ale to bardzo niebezpieczna magia. Uczniowie nie powinni tutaj przebywać z założenia. Nauczyciele nigdy nie wspominają o tym miejscu głównie dlatego, bo gdyby podsunęli jakiemukolwiek uczniowi pomysł przyjścia tu, to owa osoba zostałby nieuchwytna.
Otóż w tej sali czas płynie zupełnie inaczej. Godzina tutaj jest minutą w prawdziwym świecie. Zazwyczaj wchodzące tutaj osoby nie wyczuwają, że świat jest tutaj zwolniony. Przynajmniej do czasu aż nie rzucą jakiegoś zaklęcia. Starczy zwykłe Aquamenti by zdać sobie z tego sprawę - woda z końca różdżki zacznie wylatywać w zwolnionym tempie. Tak bardzo zwolnionym, że można spokojnie układać wodę w kształty. Tak samo jest z ogniem, orchideus i każdym innym zaklęciem. Można w tym miejscu poćwiczyć pojedynkowanie się czy też uniki. W tym miejscu nie radzi się pisania prac domowych, malowania czy robienia jakiś innych prac. Czemu? Bo te rzeczy nigdy nie powstały. Może w komnacie czasu ktoś napisał wypracowanie w godzinę, ale w prawdziwym czasie nie było "czasu" na jego stworzenie. Dlatego nie radzi się zmieniać wyglądu żadnych rzeczy wnoszonych do pomieszczenia, bo inaczej nigdy się ich nie wyniesie.
A, i jeszcze jeden fakt, czarodzieju. Nie wolno ci tu zostawać zbyt długo. Jeżeli zostaniesz tutaj realny miesiąc to w komnacie miną dwa lata. Wyobraź sobie miny uczniów i nauczycieli gdy po miesiącu bycia zaginionym wracasz o dwa lata postarzony... Cóż, miłej zabawy!
avatar
Kronikarz
ADMIN

Liczba postów : 513
Galeony : 491

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach