Ain Eingarp
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Relacje Mopsika

3 posters

Go down

Relacje Mopsika Empty Relacje Mopsika

Pisanie by Avery Nate Rowland Sob Lip 13, 2013 6:17 pm


Avery Nate Rowland
{ We accept the love we think we deserve. }

Relacje Mopsika Napisy1_zps17b0526c
Raye Eve Chantal - { egoistyczny Sherlock }
Ich relację naprawdę trudno opisać. Avery wciąż zadaje sobie pytanie jakim cudem od siedmiu lat wciąż ze sobą trzymają, skoro Raye tak często powtarza, że nie uznaje słowa przyjaźń. Chłopak pełni rolę jej towarzysza, obiektu dręczeń, psa obronnego, kolegi z drużyny, żywego GPS-a, opiekuna i kogoś w rodzaju trochę starszego brata. Pomimo trudnego charakteru rudej, Avery niczym waleczny mopsik jest gotów rzucić się za nią w ogień. Chantal utrudnia mu także zdobywanie nowych znajomości, przez co stanowi dla niego jedyną bliską osobę.

Sawyer Avanae Rowland - { kochana siostrzyczka }
Młodsza z rodzeństwa Rowland. W dzieciństwie niezbyt się dogadywali, jednak po kilku latach w Hogwarcie (prawdopodobnie na skutek przedawkowania przez Saw cukru) stali się ze sobą bardzo zżyci.

Michael Cousland - { przyjaciel z dzieciństwa }
W zamierzchłych czasach, kiedy to Avery nie odkrył jeszcze jak zacną sprawą jest czytanie książek, do jego ulubionych zajęć należało oblewanie niewinnych dziewcząt wodą. A ponieważ było to dość prymitywne (ale za to jakie zabawne!) zajęcie, szybko znalazł sobie kumpla w tej zbrodni. Tak więc wraz z Couslandem zgodnie z tradycją co roku w wakacje, Avery zachowuje się jak na Prefekta Naczelnego nie przystało i dołącza do ich starej zabawy. Ich relacja z Michasiem (pseudo „Wilczek”) wprawdzie trochę osłabła po otrzymaniu listów z Hogwartu, jednak nie oznacza to, że całkowicie zerwali znajomość. Michael jest dobrym przyjacielem Avery'ego i jedną z nielicznych osób, które potrafią wytrzymać w rozmowie z Krukonem bez głośnego ziewania.

Ethan Johnson - { kumpel }
Znają się przede wszystkim z boiska, gdyż obaj są Ścigającymi Krukonów. Widują się też w Klubie Pojedynków, ale to głównie dzięki grze w Quidditcha zostali dobrymi kumplami. Lubią się wybrać do Hogsmeade i wypić po kuflu piwa kremowego.

Relacje Mopsika Napisy2_zps13984552
Lily Cousland - { znajoma z sąsiedztwa }
Kiedy Avery był jeszcze na tyle młody, że oblewanie dziewczyn wodą sprawiało mu frajdę (spójrzmy prawdzie w oczy - to wciąż jest zabawne), Lily była jednym z jego głównych celów zaraz po nieznośnej siostrze. Dla Krukona, Cousland wciąż jest jedynie siostrą dobrego kolegi i znajomą ze szkoły.

Megan Vaye - { ofiara prefektury }
Panna Vaye jest wyjątkowo wybuchową osóbką o ciętym języku i właśnie to sprawiło, że miała dość często do czynienia z Rowlandem. Jako prefekt starał się sprowadzić ją na dobrą drogę, jednak do tej pory bez większych rezultatów. Mimo to Avery czuje się odpowiedzialny za Megi i chociaż tego nie okazuje w pewien sposób ją lubi.


Relacje Mopsika Napisy3_zps233b3630

...

Relacje Mopsika Napisy_zpsb5112774

...



Ostatnio zmieniony przez Avery Nate Rowland dnia Nie Sie 11, 2013 12:30 pm, w całości zmieniany 4 razy
Avery Nate Rowland
Avery Nate Rowland
PREFEKT NACZELNY

Liczba postów : 206
Galeony : 96
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Michael Cousland Pon Lip 29, 2013 11:20 am

Mopsik!
Stwórzmy drużynę "bad boys" i będziemy wszystkie dziewczyny w okolicy oblewać? Very Happy

Pozytyw raczej tu będzie. Z Saw mam raczej pozytywne i tutaj też takich oczekuję Smile
Michael Cousland
Michael Cousland
GRYFFINDOR

Liczba postów : 111
Galeony : 37
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Avery Nate Rowland Wto Lip 30, 2013 11:22 am

Huhuhu, jestem za! :3

No tak, raczej będzie pozytyw tylko jak określić relację? Przyjaciel z dzieciństwa/dobry kolega/wspólnik w oblewaniu dziewczyn wodą? Very Happy
Avery Nate Rowland
Avery Nate Rowland
PREFEKT NACZELNY

Liczba postów : 206
Galeony : 96
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Michael Cousland Wto Lip 30, 2013 11:26 am

To ekipę już mamy. Start zabawy : 29.08 godz. 7.00 rano [nazwa "Pobudka" xDDD] albo inna godzina xDD

Może jakoś wszystko naraz? Przyjaciel z dzieciństwa, z którym razem oblewają własne siostry na podwórku albo w ich łóżkach xDDDDD
Michael Cousland
Michael Cousland
GRYFFINDOR

Liczba postów : 111
Galeony : 37
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Avery Nate Rowland Wto Lip 30, 2013 11:38 am

Dobra, coś tam wymyślę. Teraz nie mam zbytnio pomysłu na opis tej relacji xD
Avery Nate Rowland
Avery Nate Rowland
PREFEKT NACZELNY

Liczba postów : 206
Galeony : 96
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Michael Cousland Wto Lip 30, 2013 11:39 am

I dziwić się czemu ...


Ej, a on te okularki przygryza czy jak w tym gifie co masz w relacjach? xDDDD
Michael Cousland
Michael Cousland
GRYFFINDOR

Liczba postów : 111
Galeony : 37
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Avery Nate Rowland Wto Lip 30, 2013 10:17 pm

Tak! Tak! Sukces! Napisałam Very Happy

Michael Cousland - { przyjaciel z dzieciństwa }
W zamierzchłych czasach, kiedy to Avery nie odkrył jeszcze jak zacną sprawą jest czytanie książek, do jego ulubionych zajęć należało oblewanie niewinnych dziewcząt wodą. A ponieważ było to dość prymitywne (ale za to jakie zabawne!) zajęcie, szybko znalazł sobie kumpla w tej zbrodni. Tak więc wraz z Couslandem zgodnie z tradycją co roku w wakacje, Avery zachowuje się jak na Prefekta Naczelnego nie przystało i dołącza do ich starej zabawy. Ich relacja z Michasiem (pseudo „Wilczek”) wprawdzie trochę osłabła po otrzymaniu listów z Hogwartu, jednak nie oznacza to, że całkowicie zerwali znajomość. Michael jest dobrym przyjacielem Avery'ego i jedną z nielicznych osób, które potrafią wytrzymać w rozmowie z Krukonem bez głośnego ziewania.

Oceń, czy się nada :3

Co do okularków to pojęcia nie mam (chyba, że źle pytanie zrozumiałam, co jest bardzo możliwe zważywszy na moje nieogarnięcie xD).
Avery Nate Rowland
Avery Nate Rowland
PREFEKT NACZELNY

Liczba postów : 206
Galeony : 96
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Michael Cousland Sro Lip 31, 2013 8:31 am

Pasuje Very Happy
Michael Cousland
Michael Cousland
GRYFFINDOR

Liczba postów : 111
Galeony : 37
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Megan Vaye Pią Sie 09, 2013 6:19 pm

Relacja w stylu upierdliwy starszy brat XD
Megan przez to, że jest wybuchowa i ma cięty język często ma szlaban również przez bójki, więc ten tutaj starszy brat, po prostu będzie wylewał siódme poty, aby na nią wrzeszczeć, co będzie po niej spływać XD
Megan Vaye
Megan Vaye
RAVENCLAW

Liczba postów : 138
Galeony : 100
Skąd : Anglia
Multikonta : Évelyne La Burn

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Avery Nate Rowland Pią Sie 09, 2013 6:22 pm

Yey, mam drugą siostrę do strofowania! Tyle, że niespokrewnioną xD

Dobra, zaraz cię wpiszę. Neutral, pozytyw czy negatyw?
Avery Nate Rowland
Avery Nate Rowland
PREFEKT NACZELNY

Liczba postów : 206
Galeony : 96
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Megan Vaye Pią Sie 09, 2013 6:23 pm

Cóż... no w mojej relacji ja pewnie zrobię neutral bo po mniej to spływa i powiewa, a ty jak wolisz XD pewnie u mnie się to zmieni po paru pogadankach w fabule ale na razie neutral u mnie ;]
Megan Vaye
Megan Vaye
RAVENCLAW

Liczba postów : 138
Galeony : 100
Skąd : Anglia
Multikonta : Évelyne La Burn

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Avery Nate Rowland Pią Sie 09, 2013 6:41 pm

U mnie też neutral, chociaż z przechyleniem na pozytyw. Powiedzmy, że kiedy Avi kogoś ochrzania to się o niego martwi :3

Avery Nate Rowland
Avery Nate Rowland
PREFEKT NACZELNY

Liczba postów : 206
Galeony : 96
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Mopsika Empty Re: Relacje Mopsika

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach