Milusińscy

Go down

Milusińscy

Pisanie by Winnie Digby on Sro Sie 14, 2013 3:59 pmZwierzaki

W domu:


Zachariasz, Zeke
Gatunek: Border Collie
Wiek: 3 miesiące
Inne: Jedyny z ostatniego miotu Sary i Zebedeusza, który został u Jozie. Winnie dostała go od babci na 13 urodziny i bardzo go kocha, nawet jeśli nie może go zabrać ze sobą do szkoły.


Int. Sh. Ch. Sara
Gatunek: Border Collie
Wiek: 4 lata
Inne: Suczka rozpłodowa Jozie, a także partnerka Zebedeusza. Najbardziej pilna i chętna do pracy ze wszystkich borderów, ale również najmniej chętna do zabawy. W chwilach wolnych lubi wylegiwać się na sofie, z której nieustannie trzeba ją spychać.


Ch Zebedeusz
Gatunek: Border Collie
Wiek: 4 i pół roku
Inne: Kolejny z psów Jozie. Najbardziej utalentowany w sportach, wystawowy Champion Wielkiej Brytanii, zwycięzca wielu konkursów z agility i zaganiania. Uwielbia się bawić, jest chętny do pracy, ale nie współpracuje tylko z Jozie i Walburgą.


Ch Eleazar
Gatunek: Border Collie
Wiek: 4 i pół roku
Inne: Brat Zebedeusza, nie tak utalentowany jak on, jednak o wspaniałym rodowodzie, dobrze ułożony i chętny do współpracy. Podczas naganiania to on porusza się na obrzeżach stada, wyłapując krnąbrne sztuki. Posiada dobrą intuicję i wspaniale współpracuje, nawet z Winnie.


Maria
Gatunek: Border Collie
Wiek: 7 lat
Inne: Ciotka Sary, wysterylizowana ze względu na dysplazję stawu biodrowego. Zazwyczaj nie pracuje, zaś Jozie przygarnęła ją za darmo. Posiada nienaganny rodowód i nikt nie wie, skąd wzięła się u niej choroba. Od najmłodszych lat dotrzymywała towarzystwa Winnie i nie odpuszczała jej na krok, dziewczyna jest do suczki bardzo przywiązana. Właściwie zostało jej już niewiele życia, gdyż z powodu choroby suczka już praktycznie nie chodzi.


In.Sh.Ch. Abraham, Abe
Gatunek: Border Collie
Wiek: 12 lat
Inne: Najstarszy z psów Jozie. Oficjalnie jest już na "emeryturze", ale nadal lubi uczestniczyć w pracy, choć mało aktywnie. Trzyma się zdumiewająco dobrze jak na takiego staruszka, ale jest już "na wylocie". Staruszka nie zamierza go jednak usypiać, ponieważ nic mu fizycznie nie dolega a ona nie chce skracać jego życia. W swojej karierze został Inter Chempionem,  wielokrotnie wygrywał konkury psów pasterskich, agility oraz frisbee.
avatar
Winnie Digby
HUFFLEPUFF

Liczba postów : 31
Galeony : 29
Skąd : Halton Gill

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach