Ain Eingarp
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Relacje Księcia Slytherinu

+2
Camilla Relieve
Draco Malfoy
6 posters

Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Draco Malfoy Pią Lip 19, 2013 8:41 pm


Draco Malfoy
{„- Bo to ja tu jestem Ślizgonem – odparł chłodno Draco także wstając i odwzajemniając wrogie spojrzenie. – To ja jestem sprytny i podstępny. To ja planuję tu przewrotne intrygi, nie ty. Ty nie poznałbyś podstępnego planu nawet gdyby pomalował się na niebiesko i zatańczył nago na klawesynie śpiewając "To ja, to ja, podstępny plan", to jasne jak dwa razy dwa!”}

Relacje Księcia Slytherinu Napisy1_zps17b0526c
Lily Cousland- {przyjaciółka}
Draco zna Lily od dzieciństwa jako, że ich rodzice znają się już od wielu lat, a ich posiadłości znajdują się w niedalekiej odległości. Uważa ją za swoją najlepszą przyjaciółkę i jako jedyną osobę spoza swojej rodziny, która jest godna jego zaufania.

Dawn Ramsay - {kumpela}
Draco poznał Dawn w Hogwarcie, podobnie jak większość swoich znajomych. Od razu znaleźli ze sobą wspólny język i potrafili doskonale się ze sobą porozumieć, jako że mają dość podobny charakter i priorytety.

Sawyer Avanae Rowland  - {koleżanka}
Koleżanka z jednego domu. Draco poznał ją w pokoju wspólnym Ślizgonów i od tego czasu zawsze wymieniają przyjazne uśmiechy, kiedy mijają się na szkolnych korytarzach. Draco lubi z nią ucinać pogawędki, kiedy natknie się na nią w pokoju wspólnym.

Relacje Księcia Slytherinu Napisy2_zps13984552
Raye Eve Chantal - {znajoma}
Draco poznał Raye w bibliotece. Po krótkiej wymianie zdań stwierdził, że Krukonka jest mocno uprzedzona wobec Ślizgonów i wszystkich wrzuca do jednego worka, a jak wiadomo panicz Malfoy nie lubi być porównywany do innych, gdyż sam uważa się za o wiele od nich lepszego.

Ethan Johnson - {znajomy}
Draco zna Ethana z boiska, jako że obaj należą do drużyny quidditcha. Choć nie mieli okazji, by zamienić ze sobą więcej niż kilka zdań panicz Malfoy zdążył zauważyć, że ścigającego drużyny Krukonów irytuje jego ciągłe wywyższanie się i popisywanie.

Megan Vaye - {znajoma}
Draco poznał Megan, dzięki temu, że ich ojcowie często organizowali rodzinne spotkania biznesowe, jednak nie udało mu się poznać jej na tyle, by móc ją nazywać swoją koleżanką.

Relacje Księcia Slytherinu Napisy3_zps233b3630
Harry Potter - {wróg}
Harry to największy szkolny antagonista panicza Malfoya. Draco nienawidzi go za to, że skupia na sobie uwagę większości uczniów szkoły, dokonując niezwykle bohaterskich czynów w ciągu dwóch ubiegłych lat spędzonych w szkole. To wszystko sprawiło, że Harry’ego powszechnie obdarzono jeszcze większym szacunkiem nie raz graniczącym z uwielbieniem, czego Draco najbardziej mu zazdrości, jako że sam uwielbia być w centrum uwagi i pragnie, aby to jego wszyscy cenili i podziwiali. Tymczasem jest adorowany i doceniany jedynie przez wąskie grono uczniów należących do jego domu. Pozostała część szkoły wynosi na piedestał wyłącznie Pottera.

Hermiona Granger - {nielubiana}
Draco odczuwa wobec Hermiony najwyższą pogardę, jako że dziewczyna pochodzi z mugolskiej rodziny, a na dodatek odbiera mu tytuł najlepszego ucznia w szkole. Często używa wobec niej pogardliwego, obelżywego wyrażenia "szlama".

George Weasley - {nielubiany}
Draco uważa starszego brata Rona za kompletnego kretyna z uwagi na jego ekstrawaganckie pomysły.

Spencer Scythe - {wróg}
Draco nienawidzi tego Krukona za ciągłe wywyższanie się i uważanie się za lepszego od niego oraz traktowanie go jak dzieciaka. Ten osobnik w oczach panicza Malfoya jest po prostu nikim.

Avery Nate Rowland - {nielubiany}
Draco nie jest przyjaźnie nastawiony wobec Rowlanda z racji tego, iż ten zawsze staje w obronie swojego kolegi, Scythe'a.

Relacje Księcia Slytherinu Napisy_zpsb5112774
Rubeus Hagrid - {nauczyciel}
Draco odczuwa wobec tego nauczyciela pogardę, uważając, że to przez takich jak on szkoła, do której uczęszcza schodzi na psy. Jest zdania, że Hagrid w ogóle nie nadaje się na nauczyciela, a prowadzone przez niego zajęcia są wyjątkowo nudne i żałosne, toteż nic dziwnego, że opieka nad magicznymi stworzeniami jest lekcją najmniej lubianą przez panicza Dracona, na której zwyczajnie się nudzi.

Cynthia Devone - {nauczycielka}
Draco uważa, że Devone jest dość dobrą i sprawiedliwą nauczycielką, a prowadzone przez nią lekcje są całkiem ciekawe.




Ostatnio zmieniony przez Draco Malfoy dnia Nie Wrz 08, 2013 6:20 pm, w całości zmieniany 34 razy
Draco Malfoy
Draco Malfoy
SLYTHERIN

Liczba postów : 79
Galeony : 18
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Camilla Relieve Nie Sie 11, 2013 10:17 am

Malfoy ;D
mam pewien pomysł . A więc wykorzystując fakt, że razem są w klubie eliksirów - kiedyś Draco zaczął wyzywać Hermione, a że one we dwie są Gryfonkami Camilla zaczęła ją bronić, Malfoy coś tam powiedział i nawiązał do tego, że dziewczyna sama wychowała się wśród mugoli, więc praktycznie nią jest. Camilla rzuciłaby, że nie zna historii jej rodziny. Malfoy by zaczął węszyć i ojciec czy sam by do tego doszedł, że matka Relieve była śmierciożercą i teraz będzie ją szantażował, albo będzie wypełniała jego wolę, albo powie wszystkim o tym ( bo Camilla nie chce by się ktoś dowiedział o jej matce ) xD
Camilla Relieve
Camilla Relieve
GRYFFINDOR

Liczba postów : 26
Galeony : 0
Skąd : Londyn

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Spencer Scythe Nie Sie 11, 2013 11:33 am

A ja poproszę jakąś rubrykę z negatywnymi, bo nie chce być pominięty, a chyba zasługuję na bycie obiektem nienawiści Very Happy
Spencer Scythe
Spencer Scythe
RAVENCLAW

Liczba postów : 146
Galeony : 65
Skąd : Paryż
Multikonta : Gilgamesh von Grossherzog

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Megan Vaye Nie Sie 11, 2013 1:05 pm

Ja również chętnie bym wzięła jakiś negatyw XD
Megan Vaye
Megan Vaye
RAVENCLAW

Liczba postów : 138
Galeony : 100
Skąd : Anglia
Multikonta : Évelyne La Burn

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Raye Eve Chantal Nie Sie 11, 2013 1:27 pm

I ja... Mam Aurorów w rodzinie i jestem, yyy uprzedzona...
Raye Eve Chantal
Raye Eve Chantal
PREFEKT RAVENCLAWU

Liczba postów : 251
Galeony : 50
Skąd : Hogsmeade
Multikonta : Cassidy Ainsworth

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Avery Nate Rowland Nie Sie 11, 2013 1:33 pm

Też chcę negatywa. Jestem Krukoniastym, a wróg mojego przyjaciela jest moim wrogiem. Czy jakoś tak...
Avery Nate Rowland
Avery Nate Rowland
PREFEKT NACZELNY

Liczba postów : 206
Galeony : 96
Skąd : Wiltshire

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Draco Malfoy Nie Sie 11, 2013 7:09 pm

Ta najlepiej jak wszyscy będziecie moimi wrogami i będziemy kwita. xD
Draco Malfoy
Draco Malfoy
SLYTHERIN

Liczba postów : 79
Galeony : 18
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Spencer Scythe Nie Sie 11, 2013 7:33 pm

Ale ja chce być wrogiem numer jeden! Takim z najgłębszych czeluści nienawiści. Tak to sobie wymarzyłem Smile
Spencer Scythe
Spencer Scythe
RAVENCLAW

Liczba postów : 146
Galeony : 65
Skąd : Paryż
Multikonta : Gilgamesh von Grossherzog

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Megan Vaye Pon Sie 12, 2013 11:24 am

To ja proponuje inna relacje. Rodzina Meg jest zamożna a jej ojciec pracuje w ministerstwie magii. Wiec ojciec meg i draco sie znaja a to oznacza wizyty rodzinne w sprawach biznesowych i spotkania dzieci. I meg jest neutralnie nastawiona do Draco
Megan Vaye
Megan Vaye
RAVENCLAW

Liczba postów : 138
Galeony : 100
Skąd : Anglia
Multikonta : Évelyne La Burn

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Draco Malfoy Pią Sie 23, 2013 7:36 pm

Spoko. xD
Draco Malfoy
Draco Malfoy
SLYTHERIN

Liczba postów : 79
Galeony : 18
Skąd : Anglia

Powrót do góry Go down

Relacje Księcia Slytherinu Empty Re: Relacje Księcia Slytherinu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach